مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی کرمانشاه گفت: برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد این هفته با حضور دکتر امید قادری، مدیرکل بهزیستی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد این هفته با حضور در مرکز مدیرکل بهزیستی کرمانشاه سامد برگزار می‌شود.

مدیرکل بازرسی استاندار کرمانشاه با اعلام این خبر در سامانه سامد اظهار داشت: مردم شریف استان کرمانشاه می‌توانند در روز دوشنبه مورخه 21/12/96 از ساعت 9 لغایت 12 موضوعات مرتبط با حوزه کاری اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه را از طریق شماره تماس 111 مطرح نمایند.

بهرام سلیمانی ادامه داد: در راستای اجرای نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تأکیدات استاندار محترم مبنی بر استمرار تعامل مردم و دولت و پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات هم استانی‌های محترم، برنامه‌ریزی لازم برای حضور مدیران در مکان سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت صورت گرفته است و قبل از حضور مدیران در سامانه 111، اطلاع‌رسانی لازم از طریق رسانه‌ها صورت می‌گیرد.

گفتنی است که برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد با حضور تعدادی از مدیران استانی تداوم خواهد داشت و متعاقباً اسامی دستگاه‌های اجرایی و زمان حضور مدیران در سامانه 111 از طریق پرتال استانداری کرمانشاه اطلاع‌رسانی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج