مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: یکی از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی بخش تعاون بوده و در این خصوص ۷ برنامه راهبری با ۴۹ راهکار تدوین شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی بخش تعاون است، اظهار داشت: در این خصوص ۷ برنامه راهبری با ۴۹ راهکار در استان تدوین شده است.

محمد سنجری ظهر امروز در نشست با فعالان حوزه اشتغال خراسان رضوی، بیان کرد: یکی از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی بخش تعاون بوده و در این خصوص ۷ برنامه راهبری با ۴۹ راهکار تدوین شده است.

وی افزود: در این جلسه عملکرد دستگاه‌های اجرایی و برنامه‌های دولت در حوزه اشتغال و مهارت‌آموزی،  کارآموزی و مشاغل خانگی مورد بررسی قرار گرفته است و تبصره 16، دو طرح بحث تبصره ۱۸ و قانون حمایت از مشاغل خانگی مورد بررسی قرار گرفت و خوشبختانه عملکرد دستگاه‌های اجرایی با میانگین ۸۰ درصد جذب بود و تامین اعتبارات ویژه پایان سال هم در دستور کار قرار گرفت.

سنجری گفت: توسعه کمی و کیفی بیش از هزار تشکل کارگری استان در دستور کار قرار گرفته است و معتقدیم که اجرای دقیق قانون وظیفه همه ماست و در ماده ۱۵۷ قانون کار اشاره شده پیگیری مشکلات در محیط کار باشد نه آنکه بخواهد به دستگاه قضایی کشیده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج