رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و انهدام باند3 نفره سارقان منزل وکشف 3 میلیارد ریال اموال مسروقه و 4 دستگاه خودروی مسروقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ستار خسروی گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت منزل در غرب شهر اصفهان،بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز و با انجام یک سری اقدامات تخصصی موفق به شناسایی 2 سارق حرفه ای منزل شدند و با طرح ریزی در یک عملیات منسجم با هماهنگی قضائی هر 2سارق رادستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان در تحقیقات بعمل آمده به سرقت 3 میلیارد ریال اموال از منازل شهروندان اعتراف کردند.

باند سرقت

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه 4 دستگاه خودروی مسروقه نیز در این عملیات کشف شد افزود: مالباختگان مورد شناسائی قرار گرفتند و متهمان پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در پایان به همشهریان توصیه کرد: از تجهیزات ایمنی منزل از قبیل نرده و دزدگیر و... استفاده کنید، قفل درب ورودی منزل را به حفاظ توپی مجهز کرده به نحوی که خارج از درب قرار نگیرد، از درب های آکاردئونی و ضد سرقت برای آپارتمان استفاده کنید، پنجره های مشرف به کوچه دارای حفاظ و نرده باشند، درب بالکن و پشت بام به قفل های مطمئن و حفاظ مجهز باشد، در صورت مشاهده افراد یا خودروهای مشکوک که بصورت بی هدف و گاهأ با چند سرنشین مبادرت به دیدزنی از منزل می کنند با پلیس 110 تماس بگیرید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج