بهره برداری از بیش از 106 طرح محرومیت زدایی در مشهد با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، ظهر امروز بالغ بر 106طرح محرومیت زدایی با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در مشهد به بهره برداری رسید.

 106 طرح  محرومیت زدایی در حوزه مقاومت 1 ناحیه مسلم مشهد با حضور سردار حسین سلامى جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار حزنى مشاور فرمانده کل سپاه و دبیر قرارگاه محرومیت زدای سپاه بهره برداری شد.

سردار سلامی در حاشیه بهره برداری از این طرح ها به خبرنگاران گفت: محرومیت زدایی و زدودن غبار فقر از چهره جامعه همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و سپاه پاسداران نیز تاکید و توصیه های معظم له را مورد توجه قرار داده است.

بهره برداری از طرح های محرومیت زدایی در مشهد

وی با بیان اینکه محرومیت زدایی و مبارزه با فقر همانند مبارزه با دشمن در دستور کار سپاه است، افزود: برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، ساختارهای متناسب در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد و اعتبارات لازم در نظر گرفته شده و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه برای فقر زدایی تلاش می کند.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد: تلاش ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مبارزه و چیرگی بر فقر جدی است و محرومیت زدایی نیازمند همکاری همه دستگاهها و سازمانها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج