رئیس پلیس مشهد در خصوص شنیده‌شدن صدای تیر در اطراف میدان صاحب‌الزمان مشهد گفت: این تیراندازی‌ها برای دستگیری یک سارق خیابانی بود.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، رئیس پلیس مشهد با اشاره به شنیده‌شدن صدای تیر در اطراف میدان صاحب‌الزمان مشهد گفت: این تیراندازی‌ها برای دستگیری یک سارق خیابانی بود.

اکبر آقابیگی با بیان اینکه شب گذشته ماموران کلانتری سناباد در اجرای طرح تشدید مقابله با سرقت‌های شبانه به راننده یک خودروی پراید در اطراف میدان صاحب‌الزمان مشهد مشکوک شدند افزود: با استعلام صورت گرفته مشخص شد که این خودرو سیزدهم بهمن ماه از بولوار توس سرقت شده است، که ماموران راننده این خودرو را تحت نظر قرار دادند.

سرقت خورو

رئیس پلیس مشهد ادامه داد: دقایقی بعد راننده این خودرو که قصد سرقت قطعات یک خودروی سواری را داشت در محاصره پلیس قرار گرفت که با سوءاستفاده از یک لحظه فرصت، موفق شد که سوار خودروی روشن خود شود و فرار کند.

وی گفت: با فرار کردن متهم عملیات تعقیب و گریز آغاز شد و پلیس با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح، اقدام به تیراندازی هوایی کردند و توانستند این خودرو را متوقف کنند.

آقا بیگی افزود: با دستگیری این متهم 36ساله مشخص شد که این فرد به موادمخدر شیشه اعتیاد دارد و دارای دو فقره سابقه کیفری است که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج