عضو شورای شهر اهواز گفت: شهردار اهواز مدتی است هر زمان در جهت رفاه و آسایش مردم پیشنهادی از اعضای شورای شهر دریافت می کنند خیلی زود عکس العمل نشان داده و درخواست استعفا می دهد که این شرایط خسته کننده شده است.

فتح الله حاجتی در گفتگو با موج خوزستان، با اشاره به اینکه در جواب شایعات مربوط به استعفای شهردار اهواز مرتب تکذیب کرده و سعی شده اذهان عمومی را آرام نگهداریم، بیان کرد: استعفاهای مکرر منصور کتانباف شهردار اهواز  باعث سردرگمی و عدم تمرکز لازم مدیران ، شهردارهای مناطق و همچنین سازمان ها شده زیرا این امر سبب کاهش انگیزه و کارایی مناسب گردیده و کار آنطور که باید، پیش نمی رود.

وی با تأکید بر اینکه هدف اعضای شورا کمک به شهردار در راستای خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مردم اهواز بوده است، اظهار کرد: هیچ مخالفتی با شهردار نداشته و نداریم اما درصورتی که با استعفاهای مکرر روبرو شویم حتما با این امر باید موافقت کرده و گزینه دیگری جایگزین شود تا بتوان خدمات رسانی به مردم با سرعت بیشتری انجام گیرد.

عضو شورای شهر اهواز با ابراز نگرانی از استعفاهای روزانه شهردار اهواز، افزود : رئیس شورای شهر در بسیاری از عزل و نصب ها نقش داشته و انتصاباتی که انجام گرفته به هیچ وجه کارشناسی نبوده و نه تنها جایگاه سازمان ها را بهتر نخواهد کرد بلکه باعث ایجاد تضعیف و عدم کارایی لازم سازمان های مرتبط خواهد شد.

دست های پنهان مانع اجرای طرح شهرک سلامت در اهواز

حاجتی با بیان اینکه قبل از مشخص شدن شهردار ، کلیپی در جهت احداث و مزایا و فواید شهرک سلامت آماده شده بود، گفت: بدون شک دست هایی در کار بوده و نمی خواهند این شهرک که باعث حل بسیاری از مسائل درمانی بسیاری از مردم خواهد شد، انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه سرمنشأ تمام این اتفاقات رئیس شورا بوده است، عنوان کرد: رئیس شورا و شهردار جلسات خصوصی گرفته و در جلسات شهرک سلامت دعوت نشده ام در صورتی که طرح پیشنهادی از بنده بوده و با توجه به اطلاعات بسیار زیادی که در حوزه سلامت و درمان جامعه داشته ام، پیگیر این قضیه بوده ام.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج