رئیس دادگستری شهرستان لنده با اشاره به استفاده برخی مسوولان در ساعات غیراداری از امکانات دولتی گفت: برخی از مسئولان در ساعات غیراداری از خودروهای دولتی استفاده شخصی می‌کنند که علی رغم تاکیدات گذشته این عمل همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالله سعادتیان در نشست شورای اداری شهرستان لنده با بیان اینکه با مسوولانی که در ساعات غیر اداری از خودروهای دولتی استفاده شخصی می‌کنند به جد برخورد می‌شود، افزود: در صورت مشاهده علاوه بر انتقال خودرو به پارکینگ با فرد متخلف نیز برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: این آخرین هشدار به مدیرانی است که از خودروی اداری استفاده می‌کنند و در صورت توقیف مماشاتی دیگر از سوی دستگاه قضا صورت نخواهد گرفت.

سعادتیان افزود: ۱۲ مدیر در سطح شهرستان لنده وجود دارد که به تعبیری از آنان به عنوان مدیران پروازی یاد می‌شود و این مدیران در جریان امر باشند ازآنجا که قانونگذار آنان را از استفاده شخصی امکانات دولتی منع کرده است دستگاه قضا در صورت روئیت برخورد قانونی انجام می‌دهد.

وی به استفاده شخصی از اماکن عمومی در برخی نقاط شهر اشاره کرد و در این مورد به مدیرانی که گاهاً مجوز استفاده از این مکان‌ها را صادر می‌کنند هشدار داد.

سعادتیان به برنامه‌های دستگاه قضا در ایام نوروز اشاره و گفت: در ایام نوروز دادگستری شهرستان کشیک دارد و پرونده‌های این ایام در صورت ارتباط با مهمانان گردشگر خارج از نوبت بررسی می‌شوند.

رئیس دادگستری شهرستان لنده خطاب به مخلان نظم امنیت گفت: در ایام نوروز همانطور که منطقه برای مردم بومی و گردشگران امن خواهد بود، برای اخلالگران محیط را ناامن خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج