شرکت گاز استان گیلان موفق به کسب تقدیرنامه پنج ستاره در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت گردید

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، شرکت گاز استان گیلان موفق به کسب تقدیرنامه پنج ستاره در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت گردید.

جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر در روزهای 12 و 13 اسفندماه و در بخش شرکت های تابعه وزارت نفت و شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی گاز ایران برگزار شد و در پایان شرکت گاز گیلان توانست به جهت اقدامات گسترده برای نیل به تعالی و سرآمدی سازمانی در هر دو بخش تقدیرنامه پنج ستاره را کسب نماید

در این مراسم  عراقی مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تشکر از تلاش همه کارکنان شرکت گاز در سال های گذشته که با وجود همه مشکلات و موانع، بدون وقفه باعث رشد و توسعه شرکت شدند اظهار داشت: این تلاش ها و خدمات سبب شده تا ریاست محترم جمهوری در تمامی سخنانشان، به هر حال و به نوعی، از شرکت ملی گاز ایران به عنوان افتخار کشور یاد نمایند. 

شرکت گاز گیلان

 عراقی اظهار داشت: ایجاد اعتماد، اصلاح فرآیند و توانمند سازی نیروی انسانی از جمله موارد مهمی است که یک سازمان را به برند تبدیل می کند. 

معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان این موضوع که در کار کارکنان شرکت گاز منافع بشری وجود دارد، گفت: اهداف انسانی و پشتیبانی از آن، از موارد مهمی است که می تواند سبب سرآمدی شرکت ملی گازشود. 

در این جشنواره شرکت های گاز اصفهان، مازندران و پالایشگاه شهید هاشمی نژاد توانستند موفق به اخذ تندیس شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج