معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان از توزیع 350 هزار پاکت نیکوکاری در مدارس گیلان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمدرضا جواد زاده، با تبریک فرارسیدن هفته احسان و نیکوکاری و تأکید بر مشارکت حداکثری مردم در این جشن برای کمک به محرومان از توزیع 350 هزار پاکت نیکوکاری در مدارس گیلان خبرداد،  و  گفت: جشن ملی نیکوکاری باهدف فراهم آوردن شرایط مناسب برای نیازمندان به‌ویژه دانش آموزان بی‌بضاعت در آستانه سال نو است که طی سه روز هم‌زمان با کشور در سراسر گیلان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری امسال در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اسفندماه برگزار خواهد شد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده جشن نیکوکاری در روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه در سطح مدارس، پنجشنبه ۱۷ اسفندماه در پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرها و جمعه ۱۸ اسفندماه در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود.       

جواد زاده تصریح کرد: جشن نیکوکاری امسال با شعار "جوانه لبخند می‌کاریم" در آستانه سال نو باهدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان اجرا می‌شود و وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان صداوسیما، سازمان دانش‌آموزی، سازمان بسیج مستضعفین و مراکز نیکوکاری محله در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این جشن ملی مشارکت می‌کنند.     

جشن نیکو کاری  

وی بابیان اینکه امسال 350 هزار پاکت نیکوکاری برای توزیع در سطح مدارس گیلان پیش‌بینی‌شده است، ادامه داد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس از طریق این پاکت‌های نیکوکاری، توسط مدیران صرف دانش آموزان بی‌بضاعت همان مدارس می‌شود .

برپایی 90 پایگاه ثابت و 50 سیار در شهرستان‌های استان

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان همچنین به برپایی 90 پایگاه ثابت و 50 سیار در شهرستان‌های استان اشاره کرد و افزود: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق این پایگاه‌ها به نیازمندان اهداء کنند .

جواد زاده بابیان اینکه برای آن دسته از نیکوکارانی که به دلیل مشغله کاری و یا کسالت جسمی نمی‌توانند در پایگاه‌های کمیته امداد حضور پیدا کنند شرایط کمک غیرحضوری فراهم‌شده است، گفت: نیکوکاران با شماره‌گیری *8877*013# می‌توانند کمک‌های خود را برای به نیازمندان اهدا کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج