مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: جشن ویژه ولادت حضرت زهرا(س) و نکوداشت هفته درختکاری 17 اسفند ساعت 16 ویژه عموم شهروندان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، عبدالرسول امامی اظهار داشت: شهروندان می توانند در هفته درختکاری شاهد برنامه های شاد و مفید در منطقه  10 شهرداری اصفهان باشند.

وی افزود: به مناسبت هفته درخت کاری برنامه های بی نظیری برای عموم شهروندان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه از 15 تا 22 اسفند ماه  از ساعت 9 تا12ظهر و 15 الی 18:30 نهال به صورت رایگان به عموم شهروندان اهدا می شود، افزود: شهروندان برای شرکت در این طرح باید از طریق سایت سازمان پارکها ثبت نام و نهال خود را با ارائه مدرک شناسایی معتبر در مجتمع تجاری-اداری میثم واقع در خیابان معراج-خیابان میثم تحویل بگیرند.

برپایی نمایشگاه گل و گلدان در منطقه 10 شهرداری اصفهان

امامی با اشاره به اینکه در نمایشگاه گل و گلدان از 15 تا 22 اسفند ماه آموزش های لازم در رابطه با کاشت گل و گیاه و صرفه جوی در مصرف آب انجام می شود، اضافه کرد: همچنین فروش گل و گیاه، لوازم جانبی کاشت گیاه به همراه گیاهان دارویی با تخفیف ویژه در اختیار شهروندان قرار گرفته می شود.

نمایشگاه گل

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با بیان اینکه 15 تا 16 از ساعت 9 الی 13 جشن دانش آموزی ویژه دانش آموزان برگزار می شود، تاکید کرد: جشن کارگری نیز از 15 اسفند ساعت 11 ویژه کارگران فضای سبز منطقه و تجلیل از کارگران نمونه برگزار می شود.

وی ادامه داد: جشن ویژه ولادت حضرت زهرا(س) و نکوداشت هفته درختکاری  17 اسفند ساعت 16 ویژه عموم شهروندان برگزار می شود.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: در این نمایشگاه غرفه های صرفه جویی در مصرف آب، فروش گل و گیاه، لوازم حانبی کشاورزی، گیاهان دارویی، طب سنتی برپا شده است همچنین جشن  شادی ویژه  دانش اموزآن ناحیه 6 و 4 آموزش پرورش در نظر گرفته شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج