مراسم اعتکاف سال ۱۳۹۷ در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین در سطح استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدشهاب‌الدین حسینی در جمع مدیران و روسای ادارات تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اظهارداشت: مراسم اعتکاف سال ۹۶ با رشد ۲۵درصدی نسبت به سال ۹۵ برگزار شد و امیدواریم مراسم امسال نیز که در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین برگزار خواهد شد، شاهد حضور و استقبال مردم عزیز استان باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ادامه داد: هرچند کمبود امکانات و بودجه‌های فرهنگی باعث رنجش خاطر دستگاه‌های فرهنگی در سال‌های اخیر شده اما خوشحالیم که با حمایت مردم توانستیم برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی ماه رمضان، محرم و صفر، ایام فاطمیه ،دهه فجر و... را به نحو احسن برگزار کنیم.

اعتکاف دانشجویی

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی در بخش دیگری از سخنان خود، از پیگیری اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برای افزایش و ارتقاء فعالیت های فرهنگی و قرآنی در سال۱۳۹۷ عنوان کرد.

تقدیر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در پایان از حمایت های معنوی نماینده ولی فقیه در استان حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم قدردانی کرده و از غنی شدن محتوایی برای ارتقاء ارزش های معنوی و اخلاقی و اجتماعی اعتکاف با حضور شخصیت ها و سخنرانان کشوری به ویژه حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز خبر داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج