مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین بخش پیکرهای جانباختگان هواپیمای تهران-یاسوج در سیزدهمین روز از عملیات جستجو به پایان ارتفاعات دنا منتقل شد.

امان‌الله جهانبین در گفت‌وگو با خبرگزاری موج با بیان اینکه همه برنامه‌ریزی‌ها برای انجام عملیات انتقال اجساد صورت گرفته است، اظهار کرد: عملیات جست‌وجو برای انتقال بازمانده پیکر جان‌باختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج از قرارگاه عملیات سی‌سخت کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.

وی با اشاره به جلسات هماهنگی ستاد بحران در شهرستان دنا، افزود:  تیم‌های ارزیاب در روزهای گذشته تلاش زیادی داشتند و امروز با مساعد شدن شرایط آب و هوایی ارتفاعات پادنا، نخستین تیم متشکل از کوهنوردان متخصص به همراه تجهیزات کامل به ارتفاعات ۴۲۰۰ متری دنا هلی‌برن شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت جوی در ارتفاعات دنا مساعد و پایدار است و دمای هوا در این مکان ۳ درجه و وزش باد در این منطقه ملایم است.
جهانبین گفت: اولین بخش پیکرهای جانباختگان هواپیمای تهران-یاسوج در سیزدهمین روز از عملیات جستجو به پایان ارتفاعات دنا منتقل شد.

نشست ستاد مدیریت بحران با حضور عزیز فیلی معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، جهانبین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر و فرماندار شهرستان بویراحمد در سالن فرمانداری دنا برگزار شد.

انتقال احساد

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج