دبیر هفتمین جشنواره حسنات از برگزاری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان 22 تا 25 اردیبهشت ماه در سال 97 در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رسول صدرعاملی  در جمع اصحاب رسانه گفت: با تلاش مسوولان جشنواره و شهر اصفهان، اردیبهشت سال آینده هفتمین دوره جشنواره  فیلم حسنات در اصفهان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در هفتمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات از ایرج طهماسب، حسن اکلیلی و همایون اسعدیان تجلیل خواهد شد.

صدرعاملی به معرفی داوران هفتمین جشنواره حسنات  اشاره  نمود و گفت: هیأت داوران در بخش فیلمنامه امرالله احمد جو، کامبوزیا پرتوی و شادمهر راستین به داوری آثار فیلمنامه و داوران بخش فیلم مستند و داستانی کیومرث پوراحمد، محسن امیر یوسفی، محمد رضا فروتن، فریدون خسروی، هومن بهمنش، تینا پاکروان و لیلا ارجمند نیز بخش فیلم های مستند و کوتاه داستانی را داوری می کنند.

جشنواره حسنات

وی همچنین ادامه داد: مریم کشکولی نیا،ابوالقاسم نظر پور و امیر سحر خیز نیزدر بخش پویانمایی برای داوری آثار معرفی شدند.

جانشین رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز در این نشست خبری گفت: در هفتمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات 30 فیلمنامه، 33 اثر داستانی، 13 مستند و 17 اثر پویانمایی به بخش مسابقه این جشنواره راه یافته است.

محمد سعیدعشاقی بیان کرد: در هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان یک هزار و 701 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که 676 اثر در بخش داستانی، 363 اثر در بخش مستند، 112 فیلم کوتاه پویانمایی و 550 اثرنیز فیلمنامه بود.

وی افزود: استان های تهران، اصفهان و گیلان به ترتیب با 493 ، 265 و 101 رتبه های اول تا سوم ارسال آثار را به این جشنواره دارند.

در پایان این نشست  از پوستر هفتمین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان رونمایی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج