سومین سمینار آموزشی عبرت آموزی از حوادث با حضور مدیرعامل گاز گیلان در سالن همایش روابط عمومی شرکت گاز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این سمینار آموزشی مهندس اکبر با تاکید بر ادامه روند برگزاری این دوره در جهت تقویت آمادگی کارکنان برای مقابله با حوادث اظهار داشت: همه شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می توانند با ارائه آموخته های خود به سایر همکاران سبب افزایش ضریب ایمنی در سازمان شوند.

تاکید بر رعایت نکات ایمنی حین اجرای پروژه های گاز رسانی

تاکید بر رعایت نکات ایمنی حین اجرای پروژه های گاز رسانی

شکورنیا رئیس امور HSE و پدافند غیرعامل شرکت گاز گیلان نیز در این مراسم، با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در حین اجرای پروژه ها گفت: رعایت الزامات ایمنی سبب کاهش ریسک پروژه ها و به تبع آن افزایش علاقمندی سرمایه گذاران برای ورود به کار خواهد شد.

وی با اشاره به حوادث به وقوع پیوسته در کشور به بیان نکاتی در خصوص چگونگی وقوع حوادث و نحوه پیشگیری از وقوع آن پرداخت.

تاکید بر رعایت نکات ایمنی حین اجرای پروژه های گاز رسانی

در ادامه این سمینار آموزشی معتمدی رئیس اجرای طرح های شرکت گاز گیلان با اشاره به اجرای پروژه های توسعه ای شرکت با رعایت معیارهای ایمنی اظهار داشت: رویکرد شرکت گاز در ابتدای گازرسانی به استان توسعه ای بود ولی به تدریج با گازرسانی به اقصی نقاط استان به سمت بهره برداری و نگهداری از تجهیزات سوق یافته است فلذا با توجه به این موضوع، رعایت الزامات ایمنی بیش از پیش باید مدنظر واحدهای مختلف سازمان قرار گیرد.

در این سمینار مداح حسینی رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت گاز گیلان با نمایش فیلم ها و مطالبی به تشریح وضعیت ایمنی در کشور و استان پرداخت و نکاتی را در جهت پیشگیری از وقوع حوادث برای حاضران بیان کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج