فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف بیش از 2 هزار مواد محترقه غیر مجاز توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی پورکاوه اظهار داشت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی از یک واحد صنفی بازرسی کردند که تعداد 2 هزار و 300 عدد مواد محترقه غیرمجاز کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

مواد محترقه

سرهنگ پورکاوه تصریح کرد: لازم است خانواده ها در ایام پایانی سال مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

پورکاوه افزود: با توجه به آسیب‌پذیر بودن جوانان و نوجوانان در خصوص شادی‌های کاذب در این روز، می‌طلبد خانواده‌ها برای پیشگیری از وقوع هرگونه سوانح و حوادث ناگوار برای فرزندانشان، نظارت بر عملکرد آنها را در این ایام چند برابر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و اطلاع از فعالیت تولید و توزیع‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز و موارد مشابه، موضوع را از طریق تماس با سامانه 110 به به پلیس اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج