شناگران اصفهانی قهرمان مسابقات شنای مسافت بلند قهرمانی کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در بخش تیمی مسابقات شنای مسافت بلند قهرمانی کشور،جام فجر پارسیان گرامیداشت زنده‌یاد آرمان حاجی‌نژاد تیم اصفهان (الف) با ۴۸۲ امتیاز به‌عنوان قهرمانی در رده سنی ۱۳ -۱۴ سال  با شرکت ۱۸ رشته تیمی و انفرادی دست یافت.

تیم بازرگانی مدنی زنجان هم در این رده سنی  با  ۴۰۴ امتیاز نایب قهرمان شد و هیأت شنای استان فارس با ۳۱۷ امتیاز در جایگاه سوم این رقابت ها ایستاد.

مسابقات شنا

همچنین  در رده سنی ۱۱ -۱۲ سال در ۱۵ رشته تیمی و انفرادی ، تیم شهید شوشتری خراسان رضوی با ۳۵۸ امتیاز اول  و تیم هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه با ۳۵۸ امتیاز با احتساب خطا نائب قهرمان شد و تیم اصفهان (الف) با ۲۹۱ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

در بخش انفرادی این مسابقات محمدصالح فصیحی شناگر تیم اصفهان در رشته ۵۰ متر کرال پشت، رده سنی ۱۱-۱۲ سال موفق شد با ثبت رکورد ۳۲ و ۲۰ صدم ثانیه رکورد قبلی را به میزان ۵۳ صدم بهبود بخشد.

دانیال شفیعی شناگر تیم رودهن هم در رشته ۵۰ متر کرال پشت درهمین  رده سنی موفق شد با ثبت رکورد ۳۱ و ۶۲ صدم ، ۵۸ صدم ثانیه رکورد کشور را در این رشته بهبود بخشد.

مسابقات سه روزه  شنای مسافت بلند قهرمانی کشور جام فجر پارسیان، با حضور ۳۰۰ ورزشکار در قالب ۳۳ تیم از ۱۳ استان کشور  دیروز در مجموعه ورزشی انقلاب شیراز پایان یافت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج