معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: تا اوایل هفته گذشته هزار و 200 بلیت فروخته شده که امسال افزایش قیمت بلیت نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا جعفری در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اصفهان گفت: در بخش حمل و نقل جاده‌ای 135 شرکت حمل و نقل جاده‌ای از تاریخ 17 بهمن بلیت‌فروشی را آغاز کرده‌اند که زمان آن نسبت به مشابه سال‌های گذشته چند روز زودتر است؛ تا اوایل هفته گذشته هزار و 200 بلیت فروخته شده است.

با کمبود مسافر مواجه هستیم

وی افزود: برخلاف سنوات گذشته با کمبود مسافر مواجه هستیم در حالی که در سال‌های دور با مازاد مسافر رو به رو بودیم، اما معضلی که داریم با توجه به دلایل مختلف مثل مشکلات اقتصادی مسافران مشکلاتی مثل هزینه‌های گران خدمات درون شهری در مقاصد دارند که باعث شده تا مسافران از وسایل نقلیه شخصی استفاده کنند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده کمتری داشته باشند.

اطلاع‌رسانی در مورد مکان‌های گردشگری صورت گیرد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: پیشنهاد داریم دستگاه‌های اجرایی مرتبط اقدام به برنامه‌ریزی برای برگزاری تور گردشگری در شهرهای استان اصفهان کنند تا هم از وسایل نقلیه شخصی استفاده شود و هم اطلاع‌رسانی در مورد مکان‌های گردشگری صورت گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج