شهردار کرمانشاه گفت: طی نشست دوروزه کاری در تالار مذاکره "سرمایه‌گذاری در حوزه شهری"، انعقاد 4 تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی و خارجی برای اجرای پروژه‌های شهری کرمانشاه صورت پذیرفت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آرش رضایی از انعقاد 4 تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی و خارجی جهت حضور در پروژه‌های شهری کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: خوشبختانه در تالار مذاکره "سرمایه‌گذاری در حوزه شهری" که به میزبانی پردیس تهران و با حضور سرمایه‌گذاران داخلی و 15کشور به‌عنوان سرمایه‌گذاران خارجی برگزار شد، بعد از انجام مذاکرات بسیار توانستیم جهت اجرای پروژه‌های شهری کرمانشاه، با چندین شرکت داخلی و خارجی امضای تفاهم‌نامه داشته باشیم.

وی افزود: در دو روز برگزاری این برنامه مذاکرات فشرده‌ای با تعداد زیادی از شرکت‌های حاضر داشتیم و در روز پایانی چهار تفاهم‌نامه با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در راستای اجرای پروژه‌های شهری کرمانشاه به امضا رساندیم.

شهردار کرمانشاه

"دوسوس" فرانسه ساختمان نماد کرمانشاه را می‌سازد

شهردار کرمانشاه از انعقاد تفاهم با شرکت "دوسوس" فرانسه در خصوص طراحی و ساخت ساختمان نماد کرمانشاه و بافت فرسوده و نیز طراحی ترمینال جدید شهر در زمینی به مساحت  14 هکتار خبر داد.

"سارتوری" ایتالیا دو شهربازی سرپوشیده و روباز در محل سراب قنبر را می‌سازد

آرش رضایی افزود: همچنین تفاهم‌نامه دیگری میان شهرداری کرمانشاه با شرکت "سارتوری" ایتالیا جهت احداث دو شهربازی سرپوشیده و روباز در محل سراب قنبر به امضا رسید.

وی تصریح کرد: این شرکت هفته بعد برای انجام مذاکرات با جزییات بیشتر به کرمانشاه می‌آید. رضایی تصریح کرد: تفاهم‌نامه دیگری نیز با شرکت داخلی درزمینهٔ آموزش و مشاوره در خصوص برنامه‌های اقتصادی شهرداری به امضا رسید.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: چهارمین تفاهم‌نامه نیز میان شهرداری کرمانشاه با یک سرمایه‌گذار داخلی در حوزه عمران شهری و ساخت‌وساز و نوسازی در بافت فرسوده به امضا رسید.

رضایی خاطرنشان کرد: هر چهار شرکت در دو هفته آینده با برنامه زمان‌بندی مشخص، جهت انجام مذاکرات بیشتر در حوزه پروژه‌های شهری کرمانشاه به استان می‌آیند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج