فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: فردی که اقدام به سرقت از اماکن خصوصی می کرد توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر دستگیر و از مخفیگاه وی اموال مسروقه به ارزش 40 میلیون ریال کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی جعفری نژاد اظهار داشت: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام ماموران گشت پلیس آگاهی با انجام گشت زنی های مؤثر و هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری فردی که در حین سرقت بود شدند، که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد وی از سارقان حرفه ای و سابقه دار است.

دستگیر ی

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه شامل کابل برق، لوازم و ابزار آلات صنعتی و ساختمانی به ازرش 40 میلیون ریال کشف کردند.

فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده وشناسایی مالباختگان به مراجع قضائی تحویل داده شد، به شهروندان توصیه کرد: در صورتی که محوطه ساختمان و کارگاه ها فاقد روشنایی کافی است روشنایی لازم را تامین و برای کلیه درها به ویژه در ورودی از قفل های مطمئن استفاده نمایید و قفل هایی که کلید یدکی آنها گم شده و یا برای مدتی در اختیار دیگران بوده است را تعویض کنید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج