معاون فنی عملیاتی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه از رشد 30 درصدی آمار پذیرش مسافر مترو تبریز خبر داد.

"سعید بشیریان بناب" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اظهارداشت: با راه اندازی پله برقی های ایستگاه میدان ساعت در ماه گذشته 30 درصد بر میزان جذب مسافر در ایستگاه های مترو این شهر افزوده شده است.

معاون فنی عملیاتی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه همچنین با اشاره به تاثیر مثبت کاهش فاصله ی زمانی گذر قطارها از ایستگاه های مترو در جذب مسافر،‌ افزود:هم اکنون مدت زمان انتظار مسافر در ایستگاه های تبریز 17 دقیقه است که مسافران به منظور جلوگیری از اتلاف وقت خود می توانند ساعات زمانبندی حرکت قطارها که در تمامی ایستگاه های مترو تبریز نصب شده را مطالعه کرده و بر آن اساس نسبت به سفر درون شهری خود اقدام نمایند.

وی در ادامه از تلاش های مجموعه قطارشهری تبریز برای کاهش مدت زمان انتظار مسافر در ایستگاه های مترو از 17 دقیقه به 12 دقیقه خبرداد.

بشیریان در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یوم الله 29 بهمن تبریز خاطرنشان ساخت:‌ همه ی ما بخصوص جوانان باید در جهت پویایی و تداوم این انقلاب که با خون شهیدان به ثمر نشسته همت بگماریم و برای اعتلای بیش از پیش این مرز و بوم سعی کنیم.

معاون فنی عملیاتی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه در پایان بر ضرورت انقلابی بودن در عمل از طریق خدمت جهادی و صادقانه تاکید کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج