فرمانده پلیس‌راه کرمانشاه با بیان اینکه هم‌اکنون محورهای استان کرمانشاه در اثر بارش سنگین باران لغزنده است، گفت: با توجه به تداوم بارش‌ها و انتظار بارش برف در راه‌های مواصلاتی کرمانشاه طی دو روز آینده، رانندگان کلیه موارد ایمنی راه را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری بر رعایت سرعت مطمئنه از سوی رانندگان در راه‌های مواصلاتی کرمانشاه، ابراز داشت: وضعیت راه‌های و محورهای مواصلاتی کرمانشاه هم‌اکنون همه جاده‌های استان در اثر بارش سنگین باران لغزنده است.

فرمانده پلیس‌راه کرمانشاه افزود: در شبکه بزرگراهی استان نیز هم‌اکنون به‌ صورت مقطعی آب‌گرفتگی سطح معابر مشاهده می‌شود در شهرستان‌های غربی و ارتفاعات استان نیز بارش به‌ صورت برف قابل‌ مشاهده است.

بارش برف در انتظار راه‌های مواصلاتی کرمانشاه

وی توصیه‌هایی نیز به رانندگان داشت و گفت: رعایت فاصله طولی، سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب بی‌مورد از موارد مورد تأکید پلیس در وضعیت کنونی است رانندگان در تصادف خسارتی حتماً تا زمان رسیدن پلیس وسیله را به منتهاالیه سمت راست جاده هدایت کنند تا باعث انسداد مسیر و حوادث دیگری نشوند.

فرمانده پلیس‌راه کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه در برخی از مقاطع مه گرفتگی و محدودیت دید داریم، چراغ‌های جلو وسیله حتماً روشن باشد سرعت متناسب با وضعیت جاده وسیله نقلیه را رعایت کنند و رانندگان حتماً تجهیزات زمستانی و ایمنی را در سفرهای جاده‌ای به همراه داشته باشند.

حیدری افزود: همچنین رانندگان پیش از سفر در راه‌های مواصلاتی کرمانشاه، مسیرهای خود را با مرکز پیام پلیس‌راه به شماره ۳۷۲۲۴۶۹۷ و یا مرکز پیام راهداری به شماره ۱۴۱ بررسی و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج