مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: 200 دستگاه کامیون حمل بار استان اصفهان فرسوده است و سال آینده باید از دور فعالیت خارج شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی خضری با اشاره به وجود 200 دستگاه کامیون حمل بار فرسوده در استان اصفهان گفت: از سال آینده تردد کامیون های فرسوده حمل بار در جاده های استان اصفهان ممنوع می شود.

وی افزود: تسهیلات بانکی تا سقف سه میلیارد و 200 میلیون ریال با سود کمتر از 10 درصد و بازپرداخت هفت ساله برای نوسازی ماشین های حمل و نقل برای مالکان خودروهای فرسوده پیش بینی شده که با اسقاط خودرو و دریافت این تسهیلات خودروی جدید وارد ناوگان حمل و نقل بار بشود.

کامیون فرسوده

وی با اشاره به وضعیت ناوگان حمل و نقل مسافر گفت: متوسط عمر اتوبوس 11 سال است که باتوجه به این مسئله اتوبوس های اصفهان وضعیت خوبی دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: در برنامه های نوروزی برای ارائه خدمات در حوزه راهداری اقدام هایی مانند آموزش رانندگان، نظارت بر ناوگان حمل و نقل، برپایی ایستگاه های ایمنی و سلامت و تلاش برای کاهش تصادفات از برنامه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان با همکاری پلیس راه، هلال احمر و اورژانس انجام شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج