رئیس پلیس راهور هرمزگان با بیان اینکه تصادفات درون شهری در 10 ماهه سال جاری 20 درصد کاهش داشته است، از کشته شدن 66 نفر در حوادث رانندگی درون شهری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج،سرهنگ محمدباقر سلیمی رئیس پلیس راهور هرمزگان در تشریح عملکرد 10 ماهه سال جاری و کاهش20 درصدی تصادفات درون شهری گفت: در 10 ماهه امسال یک هزار و 579 فقره تصادف در محورهای درون شهری استان رخ داده است و 66 نفر جان خود را از دست داده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 21 درصد کاهش تلفات داشته ایم.

سلیمی اذعان داشت: طی این مدت، در تصادفات جرحی17 درصد و تصادفات خسارتی 38 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش داشته ایم.

وی با اشاره به صدور 524هزار و 674 برگ جریمه در 10 ماهه اول امسال بیان کرد: این میزان برگ جریمه برای 600 هزار و 41 فقره تخلف صادرشده است.

توقیف بیش از 5 هزار دستگاه خودرو متخلف

سرهنگ سلیمی بیان کرد: همچنین، در این مدت 5هزار و 335 دستگاه خودرو و 10هزارو 87دستگاه موتورسیکلت به دلیل تخلف توقیف شده‌اند.

رئیس پلیس راهور استان با تاکید بر استفاده از تجهیزات ایمنی بویژه کپسول آتش نشانی در خودروها، تاکید کرد:رانندگان عزیز با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت مجاز، توجه به جلو ، حرکت از منتهی علیه سمت راست و رعایت فاصله طولی باعث کاهش حوادث شده و پلیس را در خدمت رسانی به مردم عزیز یاری رسانند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج