شهردار بندرعباس گفت: هویت و مهمان‌نوازی بندرعباسی‌ها بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس در پنجمین نشست ستاد خدمات سفر شهرداری بندرعباس با بیان اینکه مصوبات و اقدامات که در هر جلسه تصویب می‌شود باید مورد ارزیابی قرار گیرد، گفت: هماهنگی میان بخش‌های مختلف شهرداری ضروری است و باید سایر بخش‌ها با حوزه خدمات‌‍شهری در راستای آماده سازی شهر جهت نوروز و ارایه خدمات مناسب به شهروندان همکاری لازم را داشته باشند.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه فراهم آوردن بستری مطمئن، امن و شاداب برای شهروندان و گردشگران نیازمند مدیریتی کامل و همه جانبه است، تصریح کرد: دست اندرکاران امر می‌بایست بهتر از سال گذشته درصدد ارائه خدمات بهتر و سرویس‌دهی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم باشند.

وی با توجه به اینکه هویت و مهمان‌نوازی بندرعباسی‌ها بر کسی پوشیده نیست و باید این امر را به نحو مناسب برای گردشگران نوروزی انجام دهیم، تاکید کرد: خدمت‌رسانی‌های این ایام نباید مانع از ارائه خدمات مناسب به شهروندان بندرعباسی شود.

امینی‌زاده سفر در فرهنگ دینی ایرانیان را، عبرت آموزی و تفکر در نظام آفرینش و جایگاه خاص آن دانست و گفت: با توجه به موقعیت ویژه شهر بندرعباس و داشتن جاذبه‌های تفریحی، گردشگری و تجاری در ایام پایانی سال شاهد حضور چشم‌گیر گردشگران به شهر بندرعباس می‌باشیم.

وی با بیان اینکه مدیران مناطق شهرداری بخش عمده‌ای از فعالیت‌های ستاد خدمات سفر را به عهده دارند، اظهارکرد: در این ستاد از نقطه نظرات و ایده‌های خلاقانه کارشناسان و مردم نیز استفاده می‌کنیم تا خدمات بهتر با هزینه کمتر به گردشگران و مسافران ارائه شود.

شهردار بندرعباس،بیشترین موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گیرد را روشنایی پارک‌ها، امنیت بوستان‌ها، نحوه واگذاری غرفه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه و پارکینگ خودروها ذکر کرد ، خاطرنشان کرد: مدیران مناطق بوستان‌های که حجم بالای گردشگر را دارا هستند شناسایی و سرویس‌های بهداشتی سیار را در این بوستان‌ها مستقر نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج