رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دشمن به بهانه انرژی هسته‌ای تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای علیه ایران اسلامی اعمال کرد، اکنون صندوق بین المللی پول اعتراف کرد که ایران هیجدهمین قدرت اقتصادی جهان است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد باقر نوبخت در راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس با اشاره به اینکه صندوق بین المللی پول اعتراف کرد که ایران هیجدهمین قدرت اقتصادی جهان است، افزود: رمز بقاء و پیروزی انقلاب اسلامی، وحدت و همدلی مردم است و مردم در سختی‌ها هیچگاه انقلاب را تنها نگذاشتند.

وی گفت: گام بعدی دشمن و زمانی که نتوانست کشور را با جنگ از بین ببرد، تحریم بود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: دشمن به بهانه انرژی هسته‌ای تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای علیه ایران اسلامی اعمال کرد، اما مردم باز هم ایستادند و اکنون صندوق بین المللی پول اعتراف کرد که ایران هیجدهمین قدرت اقتصادی جهان است.

22 بهمن

ایران در جایگاه نوزدهم تولید علم در جهان

نوبخت گفت: امروز با درایت رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی جایگاه نوزدهم تولید علم در جهان را دارد و در منطقه نیز در رتبه نخست قرار دارد.

وی گفت: آمریکای جنایتکاری که در خلیج فارس کودکان و زنان بیگناه ما را در فاجعه ایرباس به خاک و خون کشید، امروز اعتراف می‌کند که ایران چهاردهمین قدرت بزرگ جهان و قدرت نخست منطقه است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: به یاری خداوند همانگونه که تاکنون از همه گردنه‌ها عبور کرده ایم در آینده هم با حضور مردم و درایت رهبرمعظم انقلاب اسلامی، از همه گردنه‌های پیش رو عبور خواهیم کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دشمنان تلاش کردند با جنگ تحمیلی و ترور شخصیت‌های دینی وانقلابی، جلوی پیشرفت نظام را بگیرند، اما نتوانستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج