نماینده ولی فقیه در کردستان با صدور پیامی ضمن تقدیر از حضور مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن، اعلام کرد: مردم کردستان تصمیم خود را گرفته اند وهمواره پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی اظهار داشت:دوستان ودشمنان بدانند مردم کردستان همواره پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

نماینده ولی فقیه درکردستان ،ظهر امروز با صدور پیامی از حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن در استان کردستان تقدیر کرد.

متن پیام نماینده ولی فقیه در کردستان به شرح زیر است:

مردم سر افراز و همیشه در میدان کردستان

گام های استوار شما همیشه افتخار آفرین بوده است و دشمنان شما فراموش نکرده اند آن گام هایی که در 8سال جنگ تحمیلی به دفاع از انقلاب اسلامی برداشته شد و امروز در راهپیمایی 22بهمن آمد و حماسه دیگری را خلق کرد.

درود بر بصیرت و آگاهی شما که همیشه در لحظه نیاز ،صحنه رویارویی با بد دلان و بد خواهان را عرصه پیروزی حق می سازید و نمایشگاهی از عزت و عظمت را برای نظاره می آرایید.

به نظر می رسد 39سال حضور مردم شریف کردستان هم پای تمام مردم ایران برای دفاع از حریم انقلاب اسلامی و تجدید میثاق باآرمان های امام راحل و شهدا و رهبر فرزانه انقلاب برای دشمنان کافی باشد تا از خواب غفلت بیدار شوند و دست از نیرنگ  توطئه چینی برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی دست بردارند و هم چنین دوستان و دشمنان کردستان بدانند که این مردم راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و همواره پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

در پایان مجددا از حضور حماسی مردم کردستان در 22 بهمن 96 که وعده مقام معظم رهبری را به عرصه عمل رسانده و حماسه تماشایی را خلق کردند مجددا تشکر می نمایم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج