سازمان تأمین اجتماعی از تمامی مردم ایران دعوت می کند که همزمان با دهه مبارک فجر و یوم الله ٢٢ بهمن با ثبت لحظه های ناب حضور میلیونی مردم در این مراسم باشکوه در جشنواره عکس سلفی "حماسه حضور" شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان و نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مخاطبان این مسابقه تمامی اقشار جامعه بدون در نظر گرفتن سن و جنس هستند و شرکت کنندگان در این مسابقه حضور حماسی اقشار مختلف جامعه در یوم الله ۲۲ بهمن و پویایی و شادمانی مردمی در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی را در قاب تصویر به نمایش می گذارند.

به منظور فراهم شدن امکان استفاده حداکثری از تصاویر ارسالی از سوی مردم شریف ایران، هر عکاس می‌تواند ٣ قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، نشانی پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی؛ عکس را به نشانی پست الکترونیک photo@tamin.ir   و یا نشانی تلگرامی   @tamin٢٢bahman   ارسال کند.

عکس های ارسالی باید مربوط به راهپیمایی روز ٢٢ بهمن سال جاری باشند. پردازش تصاویر نیز در حد تصحیح رنگ و کادر تا جائیکه خدشه ای به اصل عکس وارد نکند، بلامانع است.

عکس های منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی، انتشاراتی و اطلاع رسانی همراه با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

آخرین مهلت ارسال آثار و شرکت در مسابقه عکس سلفی حماسه حضور ٢٥ بهمن ماه١٣٩٦ خواهد بود و آثار ارسالی در تاریخ ٥ اسفند ماه ١٣٩٦ داوری می شوند.

اعلام نتایج و اهدای جوایز نیز ٢٢ اسفندماه ١٣٩٦ همزمان با روز بزرگداشت شهدا انجام خواهد شد.

از برندگان این مسابقه با اهدای جوایزی به شرح زیر تقدیر خواهد شد:

عکس اول: لوح تقدیر، ٣ میلیون ریال

عکس دوم: لوح تقدیر، ٢ میلیون ریال

عکس سوم: لوح تقدیر، ١ میلیون ریال

به ١٠ عکس راه یافته به بخش مسابقه مبلغ : ٥٠٠,٠٠٠ ریال وجه نقد( کارت اعتباری)

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تأمین اجتماعی به نشانیwww.tamin.ir مراجعه نمایند.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج