در هفته اول اجرای طرح نظارتی ویژه پایان سال در مجموع 2 هزار و 274مورد بازرسی در استان انجام گرفته است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 14 بهمن  ماه سال جاری در مجموع 2 هزار و 274 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

دره وزمی با بیان کشف 83 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه 66 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 141 میلیون و 552 هزار ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 114مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 42مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

دره وزمی درپایان بابیان اینکه 2هزارو274 موردبازرسی در بازه زمانی 14بهمن ماه لغایت20 بهمن ماه سالجاری انجام شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج