اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با صدور بیانیه‌ای، بر حضور عموم مردم به ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با صدور بیانیه‌ای، ضمن اعلام آمادگی، بر حضور عموم مردم به ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد.

در بیانیه صادره از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان جهت حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن 96، آمده است:

باسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران اینک با عبور از سنگلاخ‌ها و فراز و فرودهای بسیار، چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندش را سپری می‌کند.

این انقلاب در سایه رهبری حکیمانه بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و به پشتوانه حرکت عظیم مردم به ثمر نشست و از لحظه ی آغاز تا به امروز به برکت انوار روح بخش و راه‌گشای قرآن کریم و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رهبری، ناملایمات و سختی های بسیاری را که به واسطه دشمنی و عناد بدخواهان دین و ملت بر ما تحمیل شد پشت سر نهاده، و هر روز بالنده‌تر و مستحکم‌تر از گذشته در مسیر تعالی، گام بر می‌دارد.

تقارن مبارک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه، فرصتی مغتنم برای تحکیم پایه‌های دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی است که نوید بخش حکومت عالم گیر منجی عالم بشریت، حضرت صاحب الزمان (عج)خواهد بود.

جامعه فرهنگ و هنر استان لرستان ضمن اعلام پایبندی بیش از پیش به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و گوش به فرمان منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر پیوند عمیق خود با مردم انقلابی ایران و استان ولایتمدار لرستان را به تصویر خواهد کشید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج