استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور بیانیه‌ای از مردم این استان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از مردم غیور و همیشه در صحنه استان خواست تا همچون سالهای گذشته، حضوری باشکوه و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال داشته باشند.

علی محمد احمدی گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد دوشادوش ملت بزرگ ایران همواره در حمایت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی پیشقدم و زبانزد بودند و یقیناً در روز ۲۲ بهمن باشکوه تر و حماسی تر از سالهای گذشته به صحنه خواهند آمد و نقشه‌ها و هجمه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

احمدی افزود: انقلاب اسلامی ایران در شرایطی سی و نهمین سالگرد پیروزی خود را جشن می‌گیرد که مردم انقلابی ایران اسلامی همچون روز اول بر عهدی که با امام (ره) و شهدا برای پاسداری از انقلاب بستند، پای بند هستند.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته از مکتب عاشورا و فاطمیه (س) است و امسال نیز مردم ایران ثابت کردند که در مهم‌ترین جشن ملی خود نیز شأن ائمه معصوم (ع) و اهل بیت (ع) را به خوبی حفظ کرده و دهه فجر فاطمی را در پاسداشت ارزش‌های انقلاب برگزار کردند.

راهپیمایی 22 بهمن

ملت ایران 22 بهمن بار دیگر پایبندی‌شان را از نظام به نمایش خواهند گذاشت

استاندار خاطرنشان کرد: در روز ۲۲ بهمن ملت ایران اسلامی بار دیگر پایبندی از اصول نظام و حمایت بی دریغ خود از دستاوردهای ارزشمند انقلاب را به منصه ظهور خواهند گذاشت و به دشمنان ثابت خواهند کرد که ذره ای از مبانی فکری و انقلابی خود کوتاه نخواهند آمد و تا آخرین قطره خون پای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خواهند ماند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مردم شریف و حماسه ساز استان دعوت کرد تا با حضور پرشور و حداکثری خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کنند و یک بار دیگر و حتی با صلابت تر از سالهای گذشته میثاق ابدی خود با آرمانهای امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و شهدا را به جهانیان اعلام کنند.

احمدی این حضور پر شور و شعور را سیلی محکمی بر صورت بدخواهان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست تا فکر هر گونه هجمه و نقشه شوم را از سر خود بیرون کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج