طرح گازرسانی فاز دوم قلعه‌رئیسی، دیشموک و 108 روستای تابعه با حضور مسوولان ارشد کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج از دهدشت، قبل از ظهر امروز طرح گازرسانی فاز دوم قلعه‌رئیسی، دیشموک و 108 روستای تابعه با حضور حسنوند رئیس کمیسیون انرژی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ، مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آئین با تبریک دهه فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این انقلاب ثمره هزاران خون شهید و مردمی‌ترین انقلاب، انقلاب اسلامی ایران است.

احمدی در ادامه با بر شمردن ویژگی‌های انقلاب اسلامی و اهمیت پاسداری از این انقلاب، گفت: همه ماها فردا با حضور خودمان در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر پایبندی‌مان را به اصول نظام و حمایت بی‌دریغ از دستاوردهای ارزشمند انقلاب به منصه ظهور خواهیم گذاشت. و به دشمنان ثابت خواهیم کرد که ذره‌ای از مبانی فکری و انقلابی خود کوتاه نخواهیم آمد. و پای انقلاب خود ایستاده‌ایم.

30 هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند

افتتاح طرح گازرسانی دیشموک (1)

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود، بیان کرد: با بهره برداری از این پروژه 7 هزار و 200 خانوار با جمعیت 30 هزارنفری از مردم شهرستان کهگیلویه از نعمت گاز برخوردار می شوند.

وی افزود: اعتبار این پروژه را 550 میلیارد ریال برشمرد و گفت: پروژه به صورت Epc در حال اجرا است که شامل 373 کیلومتر خط تغذیه و توزیع است.

افتتاح طرح گازرسانی دیشموک (2)

احمدی با بیان اینکه خدمات نظام به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اصلاً قابل مقایسه با گذشته نیست، تصریح کرد: گاز رسانی به دو شهر و 108 روستای تابعه رتبه، یک بودن پیمانکار پروژه و انجام کار در جبهه‌های مختلف عملیاتی این پروژه را از دیگر پروژه های در حال اجرای استان متمایز کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج