مسوول کمیتۀ نیروهای مسلح ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان از برگزاری ویژه‌برنامه نورافشانی در چهار نقطه شهر رشت و همه شهرستان‌های استان در شب پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مسوول کمیتۀ نیروهای مسلح ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان از نورافشانی در چهار نقطه شهر رشت همراه با گلبانگ الله اکبر خبر داد.

رسول جلایی افزود: به مناسبت جشن سی‌و‌نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور ایجاد شور و نشاط عمومی شهروندان رشتی، ویژه‌برنامه نورافشانی در میدان شهدای ذهاب، مسکن مهر و بوستان‌های ملت و دانشجو این شهر برگزار خواهد شد.

ویژه‌برنامه نورافشانی در همۀ شهرستان‌های استان گیلان

وی با اعلام برگزاری ویژه‌برنامه نورافشانی در همۀ شهرستان‌های استان گیلان، تصریح کرد: نورافشانی همراه با برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح در ساعت ۲۱ شب ۲۲ بهمن همراه با گلبانگ الله اکبر برگزار می‌شود.

مسوول کمیتۀ نیروهای مسلح ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان از برگزاری برنامه‌های ویژۀ فرهنگی و هنری همراه با جاذبه‌های بومی و محلی و با حضور هنرمندان برجسته در جشن شب یوم‌الله ۲۲ بهمن در سطح استان خبر داد و اظهار کرد: حضور شخصیت‌ها و مهمانان شاخص، پخش سرودهای خاطره‌انگیز انقلابی، آذین‌بندی با استفاده از پرچم جمهوری اسلامی و پرچم‌های الوان، از دیگر برنامه‌های مراسم نورافشانی خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج