رئیس تامین اجتماعی شعبه دو رشت گفت: تامین اجتماعی شعبه دو رشت بیش از ٥٤٠٠٠ بیمه شده اصلی را تحت پوشش خود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، رئیس تامین اجتماعی شعبه دو رشت از صدور بیش از ٥٤٠٠٠ بیمه شده اصلی تحت پوشش این شعبه خبر داد.

منوچهر امیری شیراز  با بیان اینکه بیش از ٣٣٠٠٠ بیمه شده اجباری در زمره بیمه شدگان این شعبه می باشند افزود: تعداد بیمه شدگان مشاغل آزاد تحت پوشش ما در سالجاری با ١١ درصد افزایش به بیش از ١١٠٠٠ نفر رسیده است.

وی افزود: تعداد بیمه شدگان بیمه اختیاری نیز با ٥ درصد رشد در یکساله اخیر به ٣٨٤٣ نفر افزایش یافت.

امیری شیراز با اشاره به رشد ٣ درصدی مستمری بگیران شعبه، خاطر نشان کرد: در حال حاضر ١٧٥٩٠ نفر مستمری بگیر از شعبه دورشت تعهدات بلندمدت دریافت می نمایند.

رئیس شعبه دو رشت افزود: در ٩ ماهه لغایت آذر سالجاری بیش از ٧٩١٠٠ جلد دفترچه درمانی توسط این شعبه صادر، تجدید و تمدید اعتبار شده و تعداد ٩٦٥ نفر بیمه شده ماهانه از این شعبه مقرری بیمه بیکاری می گیرند.

رشد 171 درصدی ابلاغ های الکترونیکی احکام مطالباتی

وی گفت: تعداد ابلاغ های الکترونیکی احکام مطالباتی در ٩ ماهه لغایت آذر سالجاری در تامین اجتماعی شعبه دو رشت با ١٧١ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل به ١٥٣٧٧ فقره رسید.

پرداخت بیش از ٢٣٥ میلیارد تومان انواع تعهدات بلند مدت و کوتاه مدت

امیری شیراز در بخش دیگری از گزارش خود که همزمان با ویژه برنامه های دهه فجر ارائه شد اظهار کرد:  بیش از ٢٦٥٥٢ لیست اینترنتی در ٩ ماهه لغایت آذر توسط تامین اجتماعی شعبه دو رشت دریافت و بیش از ٢٣٥ میلیارد تومان طی این مدت انواع تعهدات بلند مدت و کوتاه مدت به بیمه شدگان و مستمری بگیران پرداخت گردید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج