رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، از تغییرات در راس مدیریت بخش بانوان این هیات در جهت تزریق پویایی و تحرک در فعالیت های این رشته ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، حسین محمودی از معرفی نایب رئیس بانوان هیات جودو خراسان رضوی خبر داد.

وی  بیان کرد: در جلسه ای با حضور جمعی از مربیان، داوران و بانوان ورزشکار فعال در رشته های تحت پوشش هیات، اعظم عرب عمار لو به عنوان نایب رئیس بانوان هیات جودو خراسان رضوی معرفی شد. 

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ضمن تقدیر از زحمات معزز اکبری نایب رئیس پیشین بانوان هیات افزود: این تغییر در جهت ایجاد تفکرات و برنامه ریزهای جدید و همچنین تزریق پویایی و تحرک در فعالیتهای بانوان فعال در رشته های جودو، جوجیتسو و کوراش انجام شده است.

معرفی نایب رئیس بانوان هیات جودو خراسان رضوی

محمودی با اشاره به تخصص نایب رئیس جدید هیات در حوزه ورزش به ویژه رشته های تحت پوشش این هیات عنوان کرد: با توجه به تحصیلات خانم عمار لو در حوزه کارشناسی ارشد تربیت بدنی و سوابق قهرمانی و تجربه های این مربی ارزنده جودوی استان امیدواریم روزهای درخشان تری را در حوزه بانوان شاهد باشیم.

وی با دعوت همگانی در جهت استفاده از همه ظرفیت های بانوان استان خاطرنشان کرد: ارائه برنامه های محوری و برقراری ارتباط نزدیک بخش بانوان هیات با فدراسیون و اداره کل ورزش استان، اولویت هایی است که برای این بخش در هیات ترسیم شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج