استاندار گیلان در مراسم بهره برداری همزمان 152 کیلومتر راه روستایی استان گفت: تسهیلات اشتغال روستایی صرفاً برای ایجاد اشتغال بکار گرفته می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری استاندار گیلان با اشاره به اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی گفت: تسهیلات اشتغال روستایی صرفاً برای ایجاد اشتغال بکار گرفته می شود.

سالاری اظهار کرد: محورهای ارتباطی احمدسرگوراب و ملاسرا به شفت دو محور مواصلاتی مهم برای ما هستند که برای بهسازی و ساخت آن‌ها اعتبار درنظر گرفته ایم و حمایت های دکتر نوبخت در این مسیر راهگشا و برای دست اندرکاران قوت قلب است.

استاندار گیلان با اشاره به مراحل احداث سد لاسک شفت و پیگیری های مستمر مسئولان در دولت و مجلس درخصوص این طرح خاطرنشان کرد: رئیس سازمان محیط‌زیست در سفر به گیلان موافقت خود با اجرای پروژه های سدسازی را اعلام کرده و در احداث سد لاسک از منابع استانی مراحل را پیش می بریم تا از منابع ملی نیز بهره مند شویم.

بهره برداری از راه روستایی گیلان1

اولویت در ارائه‌ی تسهیلات حوزه گردشگری است

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای اعطای تسهیلات روستایی به متقاضیان تصریح کرد: اولویت ما در ارائه‌ی این تسهیلات حوزه گردشگری است که شهرستان شفت از ظرفیت های گردشگری و نیز کشاورزی به خوبی برخوردار است.

وی با تأکید بر اینکه تسهیلات اشتغال روستایی صرفاً برای ایجاد اشتغال بکارگرفته می شود اظهار داشت: به‌زودی با همراهی جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی یک سفر حداقل یک روزه به شهرستان شفت خواهیم داشت تا از نزدیک مشکلات اقشار مختلف و مزیت های این شهرستان  را بررسی نماییم.

بهره برداری از 152 کیلومتر راه روستایی استان با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه  و بودجه و استاندار گیلان به صورت همزمان در روستای شالماء شهرستان شفت برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج