نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای بهبود وضعیت زیتون و کشاورزی شهرستان رودبار برنامه بهتری ارائه شود لذا وضعیت نامناسب کشاورزی در رودبار نیاز به رسیدگی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، منوچهر جمالی در نشست علنی عصر امروز (دوشنبه، 16 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشاورزی گفت: وضعیت نامناسب کشاورزی در رودبار نیاز به رسیدگی دارد.

 جمالی افزود: باید برای بهبود وضعیت زیتون و کشاورزی شهرستان رودبار برنامه بهتری ارائه شود چرا که تاکنون نتوانسته ایم برای توسعه و آبیاری باغات زیتون کاری انجام دهیم .

نیروگاه بادی شهرستان منجیل بدون آنکه نیروهای خود را تعیین تکلیف کند واگذار شده است

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تذکر به وزیر نیرو و رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد: نیروگاه بادی شهرستان منجیل بدون آنکه نیروهای خود را تعیین تکلیف کند واگذار شده است ضمن آنکه زمین های این نیروگاه که بخش قابل توجهی از آن ها متعلق به مردم است بلاتکلیف مانده و این موضوع مشکلاتی را در شهرستان ایجاد کرده است.

نماینده رودبار در مجلس

وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وضعیت شهرک صنعتی رودبار و واحدهای تولیدی و صنعتی آن نیاز به رسیدگی جدی دارند، این رسیدگی در واحدهایی همچون بانک ملی بیشتر نمود پیدا کرده است چرا که توسعه آن با کندی پیش می رود.

وزیر کار اقدامات لازم را در خصوص فعال سازی کفش و چرم گنجه انجام دهد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه معدن زغال سنگ البرز غربی که منحل شده است باید زودتر برای واگذاری به بخش خصوصی تعیین تکلیف شود، اظهار کرد: از وزیر کار خواستارم در رابطه با قولی که در خصوص فعال سازی کفش و چرم گنجه داده است اقدامات لازم را انجام دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج