مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با روشن شدن مشعل گاز در روستای پلنگ دره، 27 روستای رودبار از نعمت گاز بهره مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: 27 روستای رودبار گیلان از نعمت گاز بهره مند شدند.

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر آیین افتتاح طرح گازرسانی به روستاهای رودبار با حضور حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان و اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار در روستای پلنگ دره این شهرستان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: در اردیبهشت امسال کلنگ عملیات گازرسانی به 50 روستای رودبار در همین روستا به زمین زده شد و بحمدالله پس از 9 ماه، 27 روستای صعب العبور این شهرستان بهره مند از گاز شده است.

وی اعلام داشت: در دهه فجر امسال 50 روستای استان از نعمت گاز بهره مند شده اند که بیشترین آنها در شهرستان رودبار می باشد و برای گازرسانی به این 27 روستا 78 میلیارد ریال هزینه شده است.

درصد بهره مندی روستایی رودبار از 61.2 درصد به 70.3 درصد افزایش یافته است

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان گفت: با گازرسانی به این روستاها درصد بهره مندی روستایی رودبار از 61.2 درصد به 70.3 درصد افزایش یافته است و با اتمام عملیات گازرسانی به 23 روستای باقیمانده، درصد بهره مندی روستایی این شهرستان به 95 درصد افزایش می یابد و رودبار به جمع شهرستان های سبز گیلان می پیوندد.

همچنین در این مراسم میرغضنفری فرماندار رودبار ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان شرکت گاز بجهت گازرسانی به روستاهای کوهستانی و صعب العبور شهرستان، ابراز امیدواری نمود تا پروژه های خدماتی بیشتری در رودبار به ثمر برسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج