حبیب الله خجسته پور، گفت: ادعای صادق زیباکلام مبنی بر لغو سخنرانی‌اش در خرم‌آباد به دستور شورای تامین استان لرستان، صحت ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، ادعای صادق زیباکلام مبنی بر دستور شورای تامین استان، برای لغو سخنرانی‌اش در خرم‌آباد را رد کرد.

حبیب الله خجسته‌پور، تصریح کرد: چند روز پیش، نماینده‌ انجمن اسلامی معلمان برای برگزاری همایشی تحت عنوان «گفتمان انقلاب اسلامی و حقوق شهروندی» با سخنرانی دکتر صادق زیباکلام، درخواستی را تقدیم فرمانداری خرم‌آباد می‌کند تا عصر روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه این مراسم برگزار شود که بلافاصله ضمن موافقت با درخواست تقدیمی، مجوز لازم صادر می‌شود.

انجمن اسلامی معلمان سخنرانی را لغو کرده است نه شورای تامین لرستان

وی ادامه داد: صبح روز سه‌شنبه، انجمن اسلامی معلمان با صدور اطلاعیه‌ای، از لغو مراسم یاد شده خبر می‌دهد،  این در حالی است که از سوی فرمانداری خرم‌آباد مکاتبات لازم با فرماندهی انتظامی صورت می‌گیرد تا مقدمات کار جهت برگزاری همایش فراهم شود اما، همانگونه که ذکر شد، این مراسم با تصمیم انجمن اسلامی معلمان لغو می‌شود.

خجسته‌پور، تاکید کرد: لغو این مراسم در حالی از سوی انجمن اسلامی معلمان صورت گرفت که هیچ منع قانونی برای سخنرانی دکتر زیباکلام در خرم‌آباد وجود نداشت و شورای تامین استان لرستان، با سخنرانی ایشان موافق بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، افزود: حال مشاهده شده که آقای صادق زیباکلام که طی سالیان اخیر بارها و بارها بدون هیچ ممانعتی در لرستان به ایراد سخن پرداخته‌اند، در مطلبی اذعان داشته‌ که سخنرانی‌اش پس از تشکیل و با تصمیم شورای تامین استان لرستان لغو شده است که بیان این کلام، نه تنها زیبا نبوده، بلکه از صداقت هم برخوردار نیست.

حبیب الله خجسته‌پور، گفت: ای کاش دکتر صادق زیباکلام به صداقت و زیبایی کلامش توجه بیشتری داشته و از منابع معتبر کسب خبر می‌کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج