بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی، دمای هوای کرمانشاه، تا پایان هفته سرد و به زیر صفر می‌رسد و از روز پنج‌شنبه روند گرمایشی دمای هوا استان به وقوع می‌پیوندد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بنا بر اعلام هواشناسی کرمانشاه، دمای هوای کرمانشاه که طی روزهای گذشته سرد شده بود، تا پایان هفته نیز ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، دمای هوای کرمانشاه طی سه‌شنبه تا چهارشنبه هفته جاری همچنان سرد و به‌صورت نیمه‌ابری خواهد بود و روند افزایش دما از روز پنج‌شنبه خواهد بود.

هواشناسی کرمانشاه اعلام کرده است که احتمالاً تا اواخر وقت امروز سامانه ناپایدار جوی کرمانشاه که به‌صورت پراکنده عامل ریزش برف در برخی از مناطق استان شده است، از جو منطقه خارج خواهد شد، اما ممکن است به‌طور موقت در برخی نواحی شرقی و مرکزی استان با افزایش غلظت گردوغبار همراه باشد.

گفتنی است که هوای استان امروز نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعات توأم با وزش باد غالباً ملایم و در پاره‌ای نقاط بخصوص نواحی شرقی و شمالی همراه با رگبار برف پیش‌بینی می‌شود.

به دنبال این شرایط از فردا تا روز یکشنبه هفته آینده در دمای هوای کرمانشاه پدیده قابل‌توجهی برای جو استان نخواهد داشت و ضمناً دمای هوای که طی 48 ساعت آینده تغییرات چندانی کرده و از روز پنج‌شنبه به‌آرامی افزایش می‌یابد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج