مدیرکل روابط عمومی استانداری قم با اشاره به اهداف و رویکردهای اصلی برنامه های دهه مبارک فجر، خواستار اهتمام جدی دستگاه های دولتی استان به بازخوانی و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، سید رضا طباطبایی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: این ایام فرصت مناسبی برای تبیین و تشریح ثمرات و دستاوردهای 39 ساله انقلاب اسلامی محسوب می شود.

وی با اشاره به فعالیت کمیته نهادها و سازمان های ستاد بزرگداشت دهه فجر استان قم تصریح کرد: هم افزایی و انجام هماهنگی های لازم با روابط عمومی دستگاه ها و نهادهای دولتی استان در زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مهم ترین اهداف کاری این کمیته است.

دهه ی فجر

طباطبایی با بیان این که دستورالعمل ها و ابلاغیه های لازم در خصوص نحوه مشارکت فعال دستگاه ها در دهه فجر تهیه و ارسال شده است خاطرنشان کرد: فضا سازی و تبلیغات محیطی مناسب دهه فجر و ایام فاطمیه، بهره گیری از فرصت دهه فجر برای برقراری ارتباط بیشتر مدیران با مردم، بیان خدمات و دستاوردها و هماهنگی افتتاح پروژه های عمرانی، محور مشارکت دستگاه ها خواهد بود.

مسؤل کمیته نهادها و سازمان های ستاد بزرگداشت دهه فجر استان قم همچنین با اشاره به اهداف و رویکردهای اصلی مد نظر در برنامه های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دستگاه های دولتی استان باید اهتمام جدی را نسبت به بازخوانی و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج