رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم از کشف بیش از 5/5 تن انواع مواد مخدر در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم به نقل از مرکز خبری پلیس، سرهنگ غلام عباس بلفکه مبارزه با مواد مخدر را یکی از اصولی ترین و راهبردی ترین مأموریت های ناجا برشمرد و اظهارداشت: با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط پلیس قم طی 10 ماهه سال جاری عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و بیش از 5/5 تن انواع مواد مخدر کشف شده است.

وی گفت: قاچاقچیان در مدت مذکور در قالب 23 باند مواد مخدر قصد داشتند با عبور از محورهای مواصلاتی محموله مواد افیونی را به استان های مرکزی کشور منتقل کرده که ناکام ماندند.

کشف مواد مخدر

پاکسازی نقاط شهری و معابر اصلی از وجود معتادان متجاهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم افزود:در سال جاری پلیس قم برخورد با خرده فروشان مواد مخدر را که باعث سلب آسایش شهروندان می شوند در دستور کار قرار داده و بیش از 1100 نفر در این رابطه دستگیر و تحویل مقام قضائی استان شدند.

وی به پاکسازی نقاط شهری و معابر اصلی از وجود معتادان متجاهر اشاره و ابراز امیدواری کرد: هرچه سریعتر و بهتر با همراهی و همکاری مردم این معضل مرتفع شود.

سرهنگ بلفکه با بیان اینکه عده ای سودجو در فضای مجازی به دنبال گمراه کردن و اغفال جوانان هستند، ضمن تاکید بر هوشیاری و مراقبت بیش از پیش خانواده ها، توصیه کرد: افراد برای درمان به توصیه های غیر پزشکی و غیر منطقی از طریق فضای مجازی تحت هیچ شرایطی اقدام نکنند و تنها از مجاری قانونی این موضوع را دنبال کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج