سردار کاظم مجتبایی در آئین صبحگاه یگان ویژه قم ضمن قدردانی از زحمات فرمانده و کارکنان یگان ویژه قم، بر ضرورت ارتقاء ضریب دفاعی و همچنین آمادگی تمامی کشورهای مسلمان در مواجهه با دشمنان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم به نقل از مرکز خبری پلیس، سردار کاظم مجتبایی در آئین صبحگاه یگان ویژه قم ضمن قدردانی از زحمات فرمانده و کارکنان یگان ویژه قم، اظهارداشت: بحمدالله روز به‌ روز یگان ویژه قم بر توانمندی‌، برازندگی و شایستگی‌هایش افزوده می‌شود.

وی با تاکید بر این که بایستی تلاش شود تا یگان ویژه قم در طراز استان باشد، ضمن اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیر کشور، دلیل حضور در صبحگاه یگان ویژه قم را قدر شناسی از کارکنان این یگان برشمرد و تصریح کرد: یگان ویژه قم در این حوادث به دلیل عملکرد توام با اخلاق، منطق، درایت و قابلیت بسیار بالا موجب افتخار فرماندهی انتظامی استان شد.

سردار مجتبایی سپس با اشاره به آیه "وأعدوا لهم ما استطعتم من قوة" بر ضرورت ارتقاء ضریب دفاعی و همچنین آمادگی تمامی کشورهای مسلمان در مواجهه با دشمنان تاکید کرد.

یگان ویژه

پیشرفت پلیس مرهون توانمندی های رزمی، علمی و معرفتی است

فرمانده انتظامی استان قم افزود: بحمدالله در سطح ملی و بین المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دلیل برخورداری از امکانات و تجهیزات لازم از اقتدار بسیار بالایی برخوردار بوده و قادر است از ملت های اسلامی و مظلومانی که به کمک نیاز دارند دفاع کند.

سردار مجتبایی پیشرفت پلیس را مرهون توانمندی های رزمی، علمی و معرفتی دانست و گفت: از اینکه فرمانده معظم کل قوا نیروی انتظامی را مجاهدان فی سبیل الله خطاب کردند برای ما بزرگترین مدال و افتخار بوده و خداوند را شکرگزار هستیم بنابراین بایستی همواره از نظر اخلاق، منطق، معرفت، علم و حرفه آموزی در طراز مجاهدان فی سبیل الله حرکت کنیم.

گفتنی است، در خاتمه این مراسم از تعدادی از کارکنان یگان ویژه قم با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج