مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: اقدام به موقع کمیته بحران شرکت شهرک های صنعتی استان در بارش برف اخیر مانع از تعطیلی واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، احمد علی شهیدی با حضور در شهرک های صنعتی لاهیجان، سیاهکل، آستانه اشرفیه، سفیدرود و مجتمع کارگاهی رشت از نحوه خدمات رسانی به شهرک و واحد های صنعتی مستقر در آنها بازدید به عمل آورد و بیان داشت: در پی بارش برف اخیر در گیلان با تشکیل کمیته بحران در شرکت شهرک های صنعتی استان از حوادث احتمالی در شهرک ها و نواحی صنعتی جلوگیری شد.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان افزود: با پیش بینی های انجام شده قبل از زمان بارش برف علاوه بر اطلاع رسانی گسترده به صنعتگران تمامی مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی و پرسنل آنها با تجهیزات لازم در سطح استان در آماده باش کامل قرار گرفتند .

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان افزود: برف روبی و بازگشایی جاده و مسیر ورودی به شهرک ها و نواحی صنعتی و نیز بازگشایی معابر و خیابانها در کوتاهترین زمان ممکن و انجام عملیات تکان دادن برف ازروی درختان وبرخی تاسیسات  از جمله مراحلی بود که توسط تیم های عملیاتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی با موفقیت انجام شد.

آمادگی کامل برای مقابله با بارش های احتمالی آینده

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به تشکیل کمیته مقابله با بحران در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان گفت: پس از اعلام هشدار اداره کل هواشناسی درخصوص بارش سنگین برف در استان این کمیته تشکیل وبا اتخاذ تدابیر لازم از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری شد.

شهیدی از آمادگی کامل برای مقابله با بارش های احتمالی آینده خبر داد و گفت: با توجه به تجربیات موثر در بارندگی اخیر به صنعتگران اطمینان می دهیم که با حضور به موقع از مشکلات احتمالی جلوگیری خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج