فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از دستگیری اعضای یک باند 4 نفره سارقان احشام و کشف 120 راس دام سرقتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین بساطی گفت: در پی وقوع سرقت 120 راس دام در شهرستان گلپایگان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت وی‍ژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند یک سارق را که غیر بومی و اهل یکی از استان های کشور بود شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

دستگیری اعضای یک باند 4 نفره سارقان احشام در گلپایگان

سرهنگ بساطی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده به سرقت 120 راس دام با همدستی 3 سارق دیگر اعتراف کرد بیان داشت: ماموران پس از کسب نیابت قضائی به آن استان اعزام و 3 سارق دیگر را دستگیر کردند.

دام سرقتی

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و همه متهمان جهت انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان در پایان از مالکان احشام خواست: محل نگهداری احشام را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنید، از ورود افراد غریبه که تحت عنوان مشتری دام به شما مراجعه می کنند به محل نگهداری احشام خودداری  و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج