بخشدار شهیون گفت: مسیرهای بخش شهیون از توابع دزفول به دلیل بارش برف مسدود شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدحسین خجسته کیا اظهار کرد: از شب گذشته در بخش شهیون و دیگر مناطق دزفول چندساعتی برف شروع به بارش کرد و سپس پایان یافت و بارش برف دوباره از ساعت 10 صبح شدت گرفته و جاده‌های این منطقه کاملاً مسدود شده و تردد در آن حتی با زنجیر چرخ نیز امکان‌پذیر نیست.

بخشدار شهیون با اشاره به تامین علوفه دام عنوان کرد: هم‌اکنون با ادارات ذی‌ربط راهداری خوزستان و امور عشایر برای بازگشایی جاده‌ها جهت ارسال علوفه برای دام‌ها در تلاش هستیم.

وی گفت: از لحاظ سوخت و مواد غذایی مشکلی وجود ندارد، چراکه سوخت موردنظر در هفته‌های گذشته ارسال‌شده و هم‌اکنون به‌سرعت پیگیر بازگشایی مسیر جهت کمک به روستاییان هستیم.

شیهون

گفتنی است؛ منطقه شهیون از توابع شهرستان دزفول بوده که در 15 کیلومتری شمال شهر دزفول قرار گرفته و مساحتی بالغ بر 302 کیلومتر مربع را دارا می باشد. راه آسفالته دزفول-شهیون به مسافت تقریبی 75 کیلومتر تا آخرین روستا یعنی آبیدسری کشیده شده و مسافت آن تا اولین روستا یعنی بیشه بزان 34 کیلومتر می باشد. علاوه بر جاده اصلی کنونی جاده های فرعی آسفالته شده و شنی وجود دارد که روستاهای اطراف را به جاده اصلی متصل می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج