مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بارش سنگین برف و یخبندان امروز مدارس برخی شهرستان های استان اصفهان را تعطیل کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا مهدی بیان کرد: تمام مقاطع تحصیلی بخش مهردشت نجف آباد امروز  در پی  بارش سنگین  برف و لغزندگی معابر  تعطیل است.

وی افزود: همچنین در پی بارش سنگین مدارس تمام مقاطع تحصیلی بخش جرقویه سفلی و تمام مقاطع تحصیلی منطقه  بن رود و  منطقه  جلگه شهرستان اصفهان تعطیل است.

 بنابراعلام روابط عمومی اداره آموزش و پرورش دهاقان، مدارس تمام مقاطع تحصیلی روستای قمیشلو دهاقان هم تعطیل شد و تمام مقاطع تحصیلی شهر دهاقان هم با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود.

مدارس تمام مقاطع تحصیلی نوبت صبح شهرستان سمیرم هم تعطیل است.

تعطیلی مدارس

تمام مقاطع تحصیلی منطقه باغ بهادران شهرستان لنجان و پیش دبستانی و مقطع دبستانی نوبت صبح زرین شهر هم  تعطیل است.

برف ویخبندان تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان نایین را تعطیل کرد، مهدهای کودک بخش امامزاده بادرود، مراکز پیش دبستانی و مقطع ابتدایی بخش طرقررود و روستاهای بخش مرکزی نطنز نیز تعطیل است ومدارس مقاطع متوسطه اول و دوم  این مناطق هم با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

بارش سنگین برف و لغزندگی معابر همچنین مدارس تمام مقاطع تحصیلی اردستان، واحدهای پیش دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی خوانسار  را تعطیل کرد و مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم  خوانسار هم با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج