مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: از نیمه شب هفتم بهمن تاکنون به ۳۰۶ حادثه دیده در برف و کولاک لرستان امدادرسانی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، صارم رضایی، گفت: از ابتدای بارش برف و کولاک در لرستان، تمامی نیروهای عملیاتی و پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان به حالت آماده باش در آمده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان، افزود: از نیمه شب 7 بهمن ماه تاکنون، به ۳۰۶ حادثه دیده برف و کولاک لرستان امدادرسانی شده است.

وی، ادامه داد: بیشترین تلاش تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان در محور خرم آباد- الشتر، محور بروجرد به اراک، محور بروجرد به ملایر و اشترینان و همچنین منطقه شول‌آباد در شهرستان الیگودرز بوده است.

صارم رضایی، تصریح کرد: ۱۱ تیم امداد و نجات با بهره گیری از ۴۸ نیروی عملیاتی و ۹ دستگاه آمبولانس به همراه خودروهای نجات، تلاش خود را برای امداد رسانی بکار بسته اند.

امدادرسانی همچنان ادامه دارد

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۲ نفر نیز توسط جمعیت هلال احمر اسکان داده شده‌اند، بیان کرد: در کلیه محورهای استان امدادرسانی کماکان ادامه دارد و نیروهای عملیاتی مستقر در پایگاه ها به صورت آماده باش به سر می برند.

مردم در صورت نیاز با سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند

رضایی، گفت: سامانه امدادی  ۱۱۲ جمعیت هلال احمر، آماده پاسخگویی به نیاز هموطنان است که عزیزان هموطن می‌توانند در صورت نیاز با آن تماس حاصل کنند.

برف و کولاک در لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان همچنین با توجه به بارش برف شدید و کولاک در استان، از هموطنان خواست از سفرهای غیرضروری تا بهبود شرایط آب و هوایی جلوگیری و در صورت لزوم رعایت نکات ایمنی را مدنظر قرار دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج