استاندار قم هماهنگی بین دستگاه های مختلف و بانک ها جهت حمایت از تولیدکنندگان را خواستار شد و گفت: برداشتن موانع در کنار اقدامات حمایتی می تواند شاخص های توسعه ی اقتصادی استان را بهبود بخشد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی با اشاره به در پیش بودن دهه ی فجر اظهار داشت: دستگاه های اجرایی استان در برنامه های این دهه مشارکت فعال داشته باشند.

وی با بیان اینکه در استان قم شاهد بهره برداری 146 پروژه در دهه ی فجر انقلاب خواهیم بود افزود: اعتبار مجموع این پروژه ها بیش از 492 میلیارد تومان می باشد.

توسعه اقتصادی

رونق تولید با برگزاری نمایشگاه های محصولات تولیدی استان

استاندار قم در ادامه به بحث تولید و اشتغال اشاره و اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه های محصولات تولیدی استان قم می تواند در راستای فروش و عرضه ی محصولات به بازارهای داخلی و خارجی کمک شایانی نماید و همین مسئله رونق تولید را در پی خواهد داشت.

وی افزود: نمایشگاه تخصصی کفش قم که در روزهای اخیر برگزار شد نمونه ی بارزی از حرکت در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان قم بود.

صادقی همچنین هماهنگی بین دستگاه های مختلف و بانک ها جهت حمایت از تولیدکنندگان را خواستار شد و گفت: برداشتن موانع در کنار اقدامات حمایتی می تواند شاخص های توسعه ی اقتصادی استان را بهبود بخشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج