فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: در عملیات ویژه پلیس عامل رعب و وحشت مردم در منطقه بهارستان اصفهان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی بیان کرد: فردی که با انجام اقدامات خرابکارانه موجب سلب آسایش و احساس امنیت شهروندان در منطقه بهارستان اصفهان شده بود، دستگیر شد. 

وی افزود: در پی وقوع چندین مورد اقدامات خرابکارنه مانند تخریب و آتش سوزی اماکن عمومی و بنرهای سطح شهر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 22 بهارستان اصفهان قرار گرفت.

سرهنگ یاردوستی گفت: ماموران با انجام یکسری اقدامات تخصصی موفق شدند عامل این اقدامات را شناسایی و هنگامی که قصد آتش زدن یک دستگاه اتوبوس شهری را داشت دستگیر کنند.

وی بیان داشت: پس از هماهنگی قضائی از مخفیگاه متهم  تعدادی مواد اشتعال زا کشف گردید.

 دستگیر ی

سرهنگ یاردوستی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده به تخریب و آتش سوزی اماکن عمومی در منطقه بهارستان اصفهان اعتراف کرد، افزود: در این خصوص پرونده تشکیل و این فرد جهت انجام اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه اجازه هیچگونه خرابکاری به افرادی که از سوی دشمنان ترغیب به انجام اقدامات شوم و تحرکات ضد امنیتی شده اند را نخواهیم داد، خاطرنشان کرد: این افراد بدانند که پلیس ولایت مدار در خط و مشی رهبری با اقتدار گام برمی دارد و اجازه هیچگونه اعمال خرابکارانه را در شهر نداده و مردم شهر شهید پرور اصفهان دغدغه امنیتی نخواهند داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج