فرمانده انتظامی استان با اعلام توقیف یک دستگاه خودروی کامیون کشنده ولوو از کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال و در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق کالا، ماموران ایست و بازرسی پل زال اندیمشک با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری، موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون کشنده ولوو حامل بار قاچاق در محور اندیمشک – خرم آباد شدند.

وی افزود: در بازرسی از بار این کامیون، 461 کارتن کاور پنل کولر و 3 پالت قطعات کولر فاقد مجوز و مدارک گمرکی کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند، افزود: در این زمینه یک قاچاقچی دستگیر و به همراه کالاهای مکشوفه پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه عملکرد قاچاقچیان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی کماکان با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج